Американські Ради з міжнародної освіти, що адмініструють Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, радо запрошують усіх бажаючих відвідати лекцію професорів університету Ферфілд (штат Коннектикут, США) Кетрін Нантц та Девіда Шмідта “Академічна доброчесність – більше, ніж здається на перший погляд”. Лекція відбудеться в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф.Потушняка, у Ужгородському Центрі Window on America.

Інформація про лекторів та Університет Ферфілд:
Університет Ферфілд (Fairfield University) є ресурсним партнером Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP).
Університет Ферфілд (Fairfield University), штат Коннектикут, був заснований в 1942 році і є приватним вищим навчальним закладом. Наразі в університеті навчається 3500 студентів на бакалаврських програмах (44 основних та 16 міждисциплінарних програм) та 1200 студентів на магістерських програмах (41 програма). Університет має власну систему забезпечення академічної доброчесності, а також пройшов через досвід подолання проблем, пов’язаних з проявами нечесності в академічному процесі. Університет має власний кодекс честі (Honor Code).
Доктор Девід Шмідт є доцентом (Associate Professor) з бізнес-етики та директором Центру прикладної етики (Center for Applied Ethics) в Університеті Ферфілд.
Доктор Кетрін Нантц є професором з економіки в Університеті Ферфілд, вона відігравала ключову роль в переоцінці та зміні підходів до академічної доброчесності в університеті, який представляє.